36. KONKURS WARSZAWA W KWIATACH I ZIELENI ROZSTRZYGNIĘTY.

Z niekłamaną radością dzielimy się z Państwem informacją, o rozstrzygnięciu wyników 36. konkursu
„Warszawa w kwiatach i zieleni”.  Jesteśmy  Laureatem Nagrody Specjalnej im. Stefana Starzyńskiego, 30. Prezydenta m. st. Warszawy, szacownego pomysłodawcy i inicjatora konkursu.

W sobotę 14 września, podczas uroczystej gali zorganizowanej w Służewskim Domu Kultury, w imieniu Towarzystwa nagrodę i dyplom odebrał
Prezes Towarzystwa Pan Adam Stradowski.

Nasz ogród został wyróżniony tą wielce prestiżową nagrodą wraz z ogrodem Zamku Królewskiego w Warszawie, Muzeum Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej. To zaszczyt, występować u boku tak wybitnego konkursowego partnera. Jesteśmy dumni
z przyznania nagrody i oczywiście gratulujemy wszystkim współuczestnikom i laureatom tegorocznego konkursu.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym nasz ogród zyskał uznanie.

Zdobyta Nagroda to  faktycznie Wasza zasługa kochani.

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy w imieniu Towarzystwa nieustająco dbają o nasz ogród, regularnie podlewają rośliny, zbierają przekwitłe kwiaty, plewią i nawożą, przycinają trawniki, dosadzają nowe rośliny.

Drodzy Państwo, to Państwo od wiosny do chwili obecnej swoimi codziennymi działaniami poza własnymi obowiązkami sprawili, że nasz ogród kwitnie. Waszą troskę i wspaniałą pracę, oprócz komisji konkursowej i członków zarządu Towarzystwa, doceniają także wszyscy odwiedzający nasz Dom i jego Mieszkańców.

DZIĘKUJEMY:)