KARNAWAŁOWY SŁODKI POCZĘSTUNEK

Każda akcja i wszelkie działania przybliżające naszych mieszkańców do środowiska zewnętrznego są niezwykle cenne. O ich dobroczynnych skutkach nie trzeba nikogo przekonywać. .  Tak też było w przypadku wizyty grupy młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im. dr Zofii Galewskiej, mieszczącego się przy ul. Koźmińskiej 7. Pretekstem był czas karnawału i chęć podzielenia się młodzieży, nabytymi umiejętnościami.

Pod koniec stycznia tego roku uczniowie klasy I i II Szkoły Branżowej Ośrodka, wraz z opiekunami, przybyli   z wizytą do naszych mieszkańców. Przywieźli  ze sobą pięknie wyglądające, ale też smakowite, własnoręcznie wykonane ciasta. Serniki, keksy i ciasta piaskowe degustowaliśmy z apetytem w przytułkowej świetlicy. Poczęstunkowi towarzyszyły wspólne rozmowy, wymiana uśmiechów i  uprzejmości. Dzieci opowiedziały o sobie, o swojej szkole i zainteresowaniach, potem był czas na podzielenie się informacjami o historii i pracy Przytułku.    

To nasi sąsiedzi i aż dziw bierze, że ich wizyta była pierwszą ale miejmy nadzieje nie ostatnią w naszych progach. Dziękujemy za urozmaicenie czasu mieszkańcom, wniesienie dobrej energii w progi naszego Domu, za uśmiech,  życzliwość i dobre chęci. Zapraszamy częściej, a szczególne podziękowania przekazujemy Siostrze Michalinie.