Klub Ludzi Ciekawych Świata

Zgodnie z zapowiedzią w środowy wieczór, po raz pierwszy w tym roku, spotkaliśmy się w Klubie Ludzi Ciekawych Świata. Tematyka a może długi okres czasu jaki upłynął od naszego ostatniego spotkania spowodowały, iż frekwencja wśród klubowiczów i gości była wyjątkowo wysoka. Pan Marek Hoffmann w sposób niezwykle komunikatywny i naturalny podzielił się nami swoimi wrażeniami z podróży-pielgrzymki do Ziemi Świętej i Izraela, którą obył wraz żoną na kilka dni przed atakiem Hamasu i początkiem nowej wojny w tym rejonie.
Podróżowanie to jedna z pasji naszego gościa i mamy nadzieję na relacje i zdjęcia z innych podróży w tym z ostatniej afrykańskiej po Namibii. Spotkanie było szczególne intersujące również z tego powodu, że po raz pierwszy prowadzącym był uczestnik wcześniejszych spotkań klubowych.

Zapraszając na kolejne spotkania naszego klubu zachęcamy  do aktywnego udziału wszystkich  którzy chcieliby podzielić się z nami swoją wiedzą, doświadczeniami, pasją lub hobby i w ten w sposób pomóc w  zaspakajaniu naszej nieograniczonej ciekawości świata.
Dane kontaktowe, i nie tylko, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej i na Facebooku.
O terminie kolejnego spotkania poinformujemy wkrótce.