PIKNIK MIĘDZYPOKOLENIOWY

Za nami wydarzenia V Festiwalu Sąsiedzkiego „Wespół w Zespół dla Solca”,  na zakończenie którego  w przytułkowym ogrodzie zorganizowaliśmy PIKNIK MIĘDZYPOKOLENIOWY.
Jego przebieg nie powiódłby się, bez pomocy uzdolnionych wykonawców i wspaniałych wolontariuszy, którym w tym miejscu PIĘKNE I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Za artystyczny występ dziękujemy chórowi „La Musica” z Domu Kultury Śródmieście i zespołowi „Ferajna z Baru Warszawa”.
Za estetyczne doznania, których doświadczyliśmy w trakcie popisów tanecznych, pięknie dziękujemy zespołu „Rewia Tancerzy.pl”.
Piękne  podziękowania ślemy  polskim  i zagranicznym studentom  Uniwersytetu Warszawskiego. Atrakcje językowo – kulturowe w ramach projektu „Wspólny język Powiśla” , były fantastycznym urozmaiceniem pikniku.
Szczególnie dziękujemy naszym terapeutom, którzy mimo wielu codziennych obowiązków, przygotowali wraz z mieszkańcami Przytułku piknikowe występy i wystawy.
Na uznanie zasługują oczywiście trenerzy  oraz nasi zawodnicy z „Klubu Sportowego Bule św. Franciszka”, którzy rozgrywając turniej, zaprezentowali wirtuozerskie umiejętności gry w bule.

Goście mieli okazję zapoznać się z ciekawą wystawą opowiadająca o powstaniu makiety  domu Przytułku, którą zbudowali uczniowie Technikum Budowlanego i Architektury nr 1 w Warszawie.

Całości towarzyszyła oczywiście degustacja kiełbasek z grilla i Franciszkowego placka drożdżowego. Potwierdzeniem, że wszyscy miło spędzili czas, jest relacja fotograficzna.
Do zobaczenia na kolejnym pikniku w ogrodzie u św. Franciszka Salezego.