Piknik „Powitanie Lata”

Chociaż pogoda na początku budziła obawy to finał piknikowego programu jakim był występ Duetu muzyczno-wokalnego odbył się już promieniach słońca.

Pogody nie przestraszyli się nasi goście licznie zaszczycając nas swoją obecnością. Mięliśmy zaszczyt gościć małych i dużych sprawnych w pełni i trochę mniej, licznie odwiedzili nas sąsiedzi również z rodzinami. 

W tracie piknikowych występów można było zapoznać  się z efektami  aktywności zarówno uczestników zajęć realizowalnych w ramach projektu Solecka Oficyna – nasze miejsce spotkań jak i mieszkańców naszego domu.

Na scenie wytępili też goście: grupa Kabarecik dalej leci, obejrzeliśmy prezentację programu Tańce Świata w wykonaniu grupy tanecznej Uniwersytetu Tańca Trzeciego Wieku. Niewątpliwym wydarzeniem były warsztaty i występ Warzywnej Orkiestry Paprykalaba.

Był stragan Pani Amelii i ćwiczenia grupy chętnych do gry w boule, była cukrowa wata była kawa i herbata i cieszące się wyjątkowym  powadzeniem przysmaki z grilla.

Wszystkich którzy chcieliby sprawdzić iż nie jest to tylko reklama lub powspominać zapraszamy do obejrzenia filmu stanowiącego relację z Pikniku.