POŻEGNANIE LATA 2018

22 września, w sobotę, podobnie jak w ubiegłych latach organizowany jest na naszym terenie piknik rodzinny „POŻEGNANIE LATA”. Impreza tradycyjnie była adresowana do naszych podopiecznych i ich najbliższych. Od trzech lat zapraszamy na Piknik miłych sąsiadów – mieszkańców Solca, Powiśla, Ujazdowa … . Tym razem jako uczestnicy organizowanej przez m. st. Warszawa akcji pn. „Warszawskie Dni Seniora”, serdecznie zapraszamy do nas wszystkich warszawskich seniorów. W 1990 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło dzień 1 października – Międzynarodowym Dniem Osób Starszych. Warszawskie święto seniorów organizowane jest co roku na przełomie września i października z kulminacją w dniu Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. http://www.wds.org.pl/pl/wds

 

Wśród licznie zaplanowanych atrakcji, ozdobą imprezy będą: występ zespołu „Niebieskie Migdały”, pokaz kabaretu „Polewka”, oraz spotkanie z  „Kataryniarzem Warszawskim”. Planujemy także malowanie najdłuższej flagi Polski, gry i zabawy podwórkowe sprzed lat, turniej gry w boule oraz konkursy z nagrodami. Tradycyjnie już zapraszamy na poczęstunek z grilla i pyszne franciszkowe ciasto drożdżowe.

Występy w ogrodzie Przytułku są możliwe dzięki finansowemu wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy, za co ogromnie dziękujemy!!! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Oczywiście wstęp na imprezę jest wolny.

Program – pobierz