Sąsiedzki Piknik Międzypokoleniowy „Pożegnanie Lata”

24 września w ogrodzie Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie odbył się Sąsiedzki Piknik Międzypokoleniowy „Pożegnanie Lata”.  Na pensjonariuszy DPS, sąsiadów, odwiedzających nas gości czekały liczne atrakcje.

Uczestnicy wysłuchali chóru seniorów „Powiślanie”, wspólnie spędzili  czas przy tanecznych rytmach zespołów „Trio z Ukrainy” oraz „The Warsaw Dixielanders”. Odbył się kiermasz prac mieszkańców, konkursy z nagrodami, turniej gry w boule . Nie zabrakło także atrakcji dla naszych najmłodszych gości. Uczestników imprezy tradycyjnie zaprosiliśmy na  poczęstunek z grilla oraz słodkości, a wszystkiemu towarzyszyła słoneczna, kończąca lato pogoda.

Dziękujemy osobom, które poświęciły swój czas na organizację wydarzenia, za ogromne zaangażowanie, wolontariuszom za nieocenioną pomoc, a wszystkim obecnym za chęć spędzenia soboty w naszym Towarzystwie.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie, by na Solcu znów wybrzmiała muzyka, dobra zabawa i niezwykła, rodzinna atmosfera!

Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego filmu z pikniku „Pożegnanie lata” oraz zdjęć.