Wieczór z kolędami

Chociaż do Świat Bożego Narodzenia było jeszcze dni, co najmniej kilka to już 5 grudnia z inicjatywy grupy twórców warsztatów słuchowiskowych znanych z prezentowanych audycji pod szyldem Oficyna Uśmiechu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Wieczorze z Kolędami.

Praktycznie wszyscy jego uczestnicy, zarówno goście jak i mieszkańcy naszego Domu wystąpili w nim w roli wykonawców. Stało się tak z inspiracji i dzięki aktywnej pomocy naszych wolontariuszek Danuty Stradowskiej i Ewy Trzaskalskiej oraz organizacyjnego wsparcia Jana Grzesiuka. W trakcie wieczoru mieliśmy również przyjemność wysłuchać kilku utworów w wykonaniu Jana Litwińskiego – wiolonczela, Helenki Szafraniec – wiolonczela, aktywnie wspieranych przez Danutę Stradowską również wiolonczela. Prezentacje młodych a nawet bardzo młodych wykonawców nagrodzono oklaskami. Za udział w koncercie i przekazane emocje bardzo im dziękujemy.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom tym grającym i tym tylko śpiewającym. Mamy dzieję, że wspólne kolędowanie pozwoliło nam przypomnieć sobie melodie i teksty najbardziej popularnych kolęd a spotkanie wpisało się w radosną atmosferę świątecznego oczekiwania. 

Całość koncertu została zarejestrowana i będzie udostępniona wszystkim mieszkańcom naszego domu za pośrednictwem radiowęzła w ramach audycji Oficyny Uśmiechu.