NASZ CZUŁY OPIEKUN

NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka  Akcyjna, to firma która jest obecna w Polsce już od 1997 roku. Wcześniej działali pod nazwą ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Dbając o wizerunek marki, Investment Partners TFI, prócz standardowych operacji, dodatkowo prowadzi szereg działań związanych m.in. ze wsparciem najbardziej potrzebujących.

Nasz Przytułek i jego Mieszkańcy,  wielokrotnie doświadczyli niezwykłej serdeczności i wsparcia. Tym razem zostaliśmy obdarowani nowoczesnym koncentratorem tlenu, sprzętem medycznym stosowanym w chorobach układu oddechowego.

Nie musimy dodawać, że w obecnych czasach takie urządzenie jest niezwykle przydatnym elementem codziennej opieki nad seniorami i powinien być niezbędnym wyposażeniem placówek takich jak nasza. Dar Investment Partners TFI S. A., niebywale poprawił komfort dnia codziennego i bezpieczeństwo potrzebujących pensjonariuszy i przyczynił się do polepszenia warunków pracy ich opiekunów.  

Dziękujemy za podjęcie tak cennej dla nas inicjatywy, za poświęcony czas oraz pracę wykonaną na rzecz osób wykluczonych. Dziękujemy za życzliwość oraz okazaną seniorom serdeczność. W  trudnych dniach pandemicznej izolacji, oprócz wymiernych korzyści z urządzenia, to dla Nich bezcenny, przywracający uśmiech na twarzach dar.